Wendy de la Cruz, SSW

Program Director wdelacruz@ad4ind.com
801-234-9510

Wendy de la Cruz “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla…

Allison Richman, SSW

Outreach Coordinator
arichman@ad4ind.com
435-757-7065

Allison Richman “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur…

Brianne Ellison

Lead Social Worker
bellison@ad4ind.com
801-800-1675

Jocee Arriola

Office Manager
jarriola@ad4ind.com
385-910-9082

RN Case Manager
kromney@ad4ind.com
385-229-7806

Shannon Penrod RN

Registered Nurse
spenrod@ad4ind.com

Joe Delahunty RN

Registered Nurse
jdelahunty@ad4ind.com

Lauren Jensen SSW

Social Worker
ljensen@ad4ind.com
385-450-2145

Social Worker
pchristianens@ad4ind.com
801-598-8374

Social Worker
mwaters@ad4ind.com
385-522-0045